ברוכים הבאים לאתר     2shekel.co.il   (להלן ה"אתר")  

 • אתר זה הינו אתר מסחרי המשמש לצורכי מסחר אלקטרוני ברשת האינטרנט והינו שם רשום של חברת  2shekel  
 • כאשר הנך מבצע פעולה של הזמנת מוצרים באתר הינך מצהיר כי קראת את תקנון האתר וכי לא תבוא בטענה או תביעה כנגד אחד או יותר מהגורמים הקשורים לפעילותו של האתר למעט הפרת הכללים המופיעים בתקנון.
 • תקנון זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ומתייחס באופן שווה לבני שני המינים.
 • הנהלת האתר שומרת את הזכות לשנות את התקנון לפי ראות עיניה ושיקולה הבלעדי ולא יינתן בכך פתח לטענה או תביעה כנגד החברה או גורמים הקשורים לניהול האתר.
 • אספקת המוצרים תתבצע על פי הוראות תקנון זה להלן.
 • "2shekel" אינו נושא באחריות לתוכן המועלה באמצעות גולשים ו/או להפרת זכויות יוצרים ע"י צד ג' כולל המפרסמים באתר.
 • כל גורם הרואה עצמו נפגע בשל הפרת זכות יוצרים או בגין לשון הרע מתבקש לפנות מייידית ל-"2shekel" בהודעה כתובה ומנומקת ו-"2shekel" מתחייבת להסיר את הההפרה / פגיעה מייד ובאופן מיידי עד לבירור הנושא אל מול הצד המפר.
 • מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני בעיצוב אתר האינטרנט, ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלול בו, שייכים ל-"2shekel" בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי ו/או למסור לצד שלישי כלשהו כל חלק מהאמור לעיל או את כולו, ללא קבלת הסכמתה של "2shekel" בכתב ומראש.
 • אין החברה מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר האינטרנט יהיו תקינים ויובילו לאתרי אינטרנט פעילים, עקב הימצאותו של קישור לאתר מסוים באתר האינטרנט, החברה אינה מלמדת כי תוכן האתר המקושר מאתר האינטרנט הוא מהימן, מלא ו/או עדכני, והחברה לא תישא בכל אחריות בקשר לכך. מבלי לגרוע באמור לעיל, החברה אינה אחראית לכל נזק, עקיף או ישיר שייגרם לך או לרכושך כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרי אינטרנט אליהם תגיע באמצעות ו/או דרך שימוש ו/או קישור הקיימים באתר האינטרנט ו/או בגין שימוש ו/או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר האינטרנט ע"י צדדים שלישיים.
 • אין "2shekel" מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר האינטרנט יהיו תקינים ויובילו לאתרי אינטרנט פעילים, עקב הימצאותו של קישור לאתר מסוים באתר האינטרנט, "2shekel" אינה מלמדת כי תוכן האתר המקושר מאתר האינטרנט הוא מהימן, מלא ו/או עדכני, והחברה לא תישא בכל אחריות בקשר לכך. מבלי לגרוע באמור לעיל, "2shekel" אינה אחראית לכל נזק, עקיף או ישיר שייגרם לך או לרכושך כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרי אינטרנט אליהם תגיע באמצעות ו/או דרך שימוש ו/או קישור הקיימים באתר האינטרנט ו/או בגין שימוש ו/או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר האינטרנט ע"י צדדים שלישיים.

הזמנת מוצרים :

 • "2shekel " עושים כל מאמץ אפשרי על מנת שהמידע אודות המוצרים יהיה מעודכן. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעיתים קרובות המלאי שלנו משתנה וייתכן שמוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. במקרה זה "2shekel" שומרת לעצמה את הזכות להגיש לך הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומה. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטתה לסרב, הזמנתך תימחק ונמנע מחיוב כרטיס האשראי שלך.
 • "2shekel " מציעה למכירה מגוון רחב של מוצרים (להלן: "מוצרים") לצד המוצרים המיועדים למכירה מצוינת במפורש העובדה כי ניתן לרכוש אותם באמצעות סימון בעגלת הקניות. אם עובדה זו לא צוינה לצד המוצר, לא תוכל לרוכשם, ואנו לא נהיה חייבים לספק לך אותם.

אופן ביצוע הזמנה :

 1. לאחר ביצוע ההזמנה, תקבל הודעה על קליטת פרטי הזמנתך. לתשומת לבך: אישור זה אינו מחייב את "2shekel " לספק את המוצרים שהזמנת, והוא רק מעיד שפרטי הזמנתך נקלטו במערכת.
 2. כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. סיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבושים בקליטת הזמנתך ועיבודה על ידי "2shekel"
 3. רק לאחר ש"2shekel " תוודא שכל המוצרים המופיעים בהזמנתך מצויים במלאי וכן תבדוק את פרטי כרטיס האשראי שלך, ותקבל את אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תיחשב הצעתך כברת ביצוע ויתחיל תהליך אספקת המוצרים שהזמנת.
 4. אם תחול טעות בתיאור המוצר ו/או שיבוש , בתמונתו, תיאורו, מחירו או בכל פרט אחר, תהא "2shekel " רשאית לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.
 5. אם בעת ביצוע הזמנתך תמסור פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אלייך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. לידיעתך, הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ואף מהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין.

אמצעי התשלום:

 1. אמצעי התשלום יימסר לנציג השירות שיצור עמך קשר לאחר ביצוע הזמנתך.
 2. באפשרותך לשלם באמצעות כרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין. את מספר כרטיסך ופרטיו תידרש למסור לנציג השירות.
 3. תשלום במזומן במידה ואספקת המוצר תעשה במקרה פרטי ע"י שליח. או במקרה של איסוף עצמי.

אספקת המוצרים:

 1. אספקת המוצרים אשר הוזמנו ע"י הלקוח דרך האתר הינה בשלוש אפשרויות:
  • דואר רשום תוך שימוש בתשתיות הדואר של דואר ישראל וכל זאת בכפוף לתקנון רשות הדואר ואין החברה אחראית לשיבושים אשר יגרמו באספקת המוצרים בעקבות פעילותה של רשות הדואר ולא תהיה ללקוח כל פניה , טענה או תביעה לגבי טיב שירות זה.
  • שליח עד הבית (בכפוף לרשימת הישובים אליהם מספק האתר שירותי משלוח עד הבית).
  • איסוף עצמי מכפר סבא.
 2. זמני אספקת המוצרים להם אנו מתחייבים הינם עד 5 ימי עבודה מיום קבלת אישור מחברת האשראי ובתנאי הימצאות המוצרים במלאי. חישוב מועדי האספקה הינו על פי ימי עסקים, דהיינו ימים א'-ה' למעט ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג.
  עם זאת, לקוח אשר מעוניין במשלוח מוקדם יותר, יוכל ליצור קשר טלפוני עם נציג "2shekel
  " ולבדוק אפשרות זאת ו"2shekel " תעשה כמיטב יכולתה להקדים את זמן האספקה.
 3. בכל מקרה בו לא תוכל לספק "2shekel " את המוצרים ללקוח תחת מגבלות הזמן הנתון , תודיע החברה ללקוח.
 4. במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים, מכל סוג שהוא, באופן מלא או באופן חלקי, ובכל דרך שהיא, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, זה או אחר, על צורותיו השונות, ו/או אם בשל פעולות איבה ו/או כל גורם של כח עליון אחר ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים בכל דרך שהיא, ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים ו/או השירותים בין מועד פרסום המוצר ו/או השירות לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר ו/או השירות, רשאי האתר מטעמו של "2shekel " להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה, ולבטל את חיובה של מבצעת הפעולה.
 5. במקרה שהמוצרים נשלחים באמצעות שירותי דואר ישראל, יחויב הלקוח בעלות המלאה של המשלוח - בנוסף עלות המוצרים - אלא אם יוסכם אחרת בינו לבין נציג השירות.
 6. אם מקום האספקה נמצא באזורי המשלוח המפורטים בהמשך יסופקו המוצרים השונים באמצעות שליחי "2shekel " או באמצעות דואר ישראל. אחרת, יסופקו המוצרים באמצעות דואר ישראל בלבד.
 7. באזורי המשלוח המפורטים בהמשך, יחויב הלקוח בדמי משלוח כמופיע באתר. אם אין ביכולתה של "2shekel " לבצע את המשלוח עד לבית הלקוחה מכל סיבה שהיא, לרבות בשל תנאי מזג אוויר ו/או מצב בטחוני העלול לסכן את חיי המשלחים, יובהר העניין ללקוח וימצא פתרון חליפי המקובל על שני הצדדים. יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל התנאים שצוינו לעיל, תהיה "2shekel " הפוסקת הבלעדית.

מחירים ותשלומים באתר:

 1. חיובך יתבצע באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת, במחיר שמופיע בסמוך למוצרים שהזמנת, בתוספת הוצאות המשלוח, והכל כמפורט בסמוך לכל מוצר ו/או בדף המוצר.
 2. "2shekel " רשאית לשנות את מחירי המוצרים ואת דמי המשלוח מעת לעת. המחיר המופיע בהזמנת הלקוח הינו המחיר בו יחויב הלקוח.
 3. כל המחירים שמופיעים באתר כוללים מע"מ אלא אם כן צוין אחרת במפורש.

ביטול הזמנה:

 1. הזמנתך תינתן לביטול בתוך 10 (עשרה) ימים מיום קבלתם, וזאת בהודעה בכתב לדואר אלקטרוני של "2shekel", כמופיע באתר. לאחר בירור פנייתך יש להחזיר את המוצרים באמצעות הדואר לכתובת אשר תינתן לך, כשהם ארוזים באריזתם המקורית. לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם (לא כולל דמי משלוח), בניכוי עלות ההחזרה (אם קיימת) והוצאות נוספות בגין העסקה והמוצרים כמפורט להלן. אם המוצר נבדק על ידי גורם מטעם "2shekel " ונמצא שהוא לא הוחזר כחדש, באריזתו החדשה והמקורית, לרבות כל מרכיבי המוצר והאריזה - הזיכוי יהיה יחסי לערך המוצר שהוחזר, בניכוי הוצאות או התחייבות בשל משלוח, אריזה או כל הוצאה או התחייבות אחרת ש"2shekel " הוציאה או שהיא התחייבה בשל התקשרות בעסקה או בשל ביטולה. כמו כן יש להחזיר את חשבונית המס שהונפקה ע"י "2shekel".
 2. במקרה והמוצרים שקיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול, ו"2shekel " תספק לך מוצרים חלופיים באותו הסכום, מבלי שתידרש לשלם דמי משלוח.

אחריות :

 1. "2shekel " ו/או מי מטעמה אינה מיצרים את המוצרים, ואינם נושאים באחריות לטיב המוצרים, ולתכונותיהם. אם רכשת מוצרים פגומים, זכותך להחליפם בפריטים אחרים ובתנאי שהמחיר זהה.
 2. רוב המוצרים המוצעים למכירה באתר קיימים במלאי במגוון צבעים ודוגמאות המשתנים מפריט לפריט. התמונות המופיעות באתר מדגימות את המוצר ואינן מציגות באופן מלא את מגוון הצבעים והדוגמאות הקיימים. לעיתים אף יתכנו שינויים והפרשי צבעים או שינוי באריזת המוצרים המתפרסמים באתר לבין הגוונים והדוגמאות של המוצרים כפי שיסופקו בפועל. אם הנך מעונין בצבע או דוגמא מסוימת של המוצר, אנא ציין זאת בהזמנה ואנו נענה כמיטב יכולתנו. עם זאת "2shekel " אינה מתחייבת כי המוצרים שיסופקו יהיו זהים חיצונית למוצרים המופיעים באתר ולקוח שיבטל עסקה בשל הבדלים כאלה יחויב בהוצאות המשלוח והוצאות נלוות כאמור לעיל.
 3. בשום נסיבות לא תחול על "2shekel " ו/או מי מטעמה אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאי, ו/או כל נזק אחר מכל סוג ומין, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר, בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש באתר, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים או שירותים, או בכל מידע, תוכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר, ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת, ו/או כל עילה אחרת, אפילו אם נודע ל"2shekel " ו/או מי מטעמו על האפשרות של דמי נזיקין כאמור. אם אינך שבע רצון מחלק כלשהו של האתר או מאחד מתנאי תקנון זה, אנא כתוב אלינו ונבחן את פנייתך בקפידה.
 4. "2shekel " ו/או מי מטעמה לא יישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו עשית שימוש לשם ביצוע פעולה באתר.
 5. השימוש במוצרים הנרכשים באתר זה הינם על אחריותו הבלעדית של המשתמש בלבד וכל נזק שהוא יהיה על אחריותו בלבד, "2shekel" לא תישא בשום צורה ואופן בנזק הנגרם כתוצאה משימוש במוצרים אלו.

תנאים נוספים :

 1. הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה, כמו גם פרטי הרכישות שתבצע בעתיד, יישמרו במאגר המידע של "2shekel". "2shekel " לא תעביר את פרטיך האישיים לאף גורם אחר זולת לספקים וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שביצעת באתר. למרות שעל פי חוק אינך חייב למסור לנו את פרטיך האישיים, לא נוכל לטפל בהזמנתך אם לא נקבל אותם.
 2. "2shekel " תהא רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני, לפנות אליך בכתב או בע"פ בכל מידע בדבר מבצעים.
 3. בכל מקרה אשר בו, מחמת "כח עליון", נבצר יהא מ"2shekel " לנהל את האתר כתיקנו, לספק את המוצרים או לעמוד בהתחייבות אחרת שלה, תהא "2shekel " רשאית לבטל את ההתקשרות עם הקונים, כולם או חלקם.
  בסעיף זה "כוח עליון" משמעו - לרבות תקלות מחשב, תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי ואירוע בטחוני.
 4. "2shekel" שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו\או לבטל מכירה על פי שיקול דעתה אם יתברר לה שהתבצעה או מתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית או נגרם נזק כלשהוא כתוצאה מתקלה טכנית באתר.

דין ושיפוט

הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל-אביב בלבד.

קנייה נעימה ומוצלחת!